MASZYNY
Wiertnica SR7508

Masz pytania? Zadzwoń

tel.22 814 23 92

lub napisz base@base.waw.pl

Piły ścienne

WS 75 H

Piły ścienne i przecinarki do betonu Warszawa

Niezastąpione w pracach budowlanych, zdolne podjąć się nawet najtrudniejszego zadania, jeśli chodzi o cięcie betonu czy kamienia. Jakie jeszcze korzyści płyną z użytkowania maszyn, jakimi są piły ścienne do betonu? Warszawa – czy tu można je zakupić? Odpowiedzi na te pytania znajdują się w poniższym materiale.

Dlaczego warto zaopatrzyć się w piły ścienne do betonu? 5 korzyści, jakie płyną z ich zakupu

Piły ścienne są specjalistycznymi maszynami, które coraz częściej są wykorzystywane na polskich budowach. Dzięki nim jest bowiem możliwe szybkie i bezproblemowe wycinanie otworów w stropach, np. pod drzwi, okna lub włazy. Tego rodzaju maszyny przydadzą się zatem w każdej firmie budowlanej, a także w warsztatach osób, które planują samodzielnie przeprowadzać roboty budowlane i remontowe. Jakie korzyści płyną z użytkowania pił ściennych? Poniżej opisujemy 5 z nich.

 1. Wysoka precyzja cięcia
  Przekładnia piły sprawnie przenosi moment obrotowy silnika napędowego na tarczę tnącą, co owocuje wysoką dokładnością cięcia powierzchni. Oto efekt pracy jednej z najlepszych (jeśli nie najlepszej) piły ściennej do betonu marki Weka. Ta maszyna charakteryzuje się silnikiem o wysokiej mocy 11kW, który pozwala ciąć powierzchnię na głębokość nawet 395mm!
 2. Łatwość w użyciu
  Piła ścienna, która znajduje się w ofercie Weka posiada modułową konstrukcję, a w skład jej zestawu wchodzą między innymi głowica, zasilacz, osłony, pilot zdalnego sterowania, itp. Całość jest niezwykle prosta i intuicyjna w użytkowaniu, dzięki czemu obsłudze sprosta nawet początkujący amator budownictwa. Co ważne, dzięki łatwej obsłudze i szybkiemu działaniu, piła ścienna znacząco przyspiesza proces przeprowadzania prac budowlanych.
 3. Wszechstronność zastosowań
  Choć można sądzić, że piła ścienna do betonu służy tylko do cięcia betonu, to jednak w tym przypadku zakres przypadków, w których można użyć tej maszyny jest znacznie szerszy. Piła nadaje się również do kamienia lub żelbetu, a za jej pomocą można dokonywać również cięcia otworów i przejść w ścianach i sufitach.
 4. Szeroka dostępność
  Znamienne dla maszyn i urządzeń produkowanych przez firmę Weka jest to, że dzięki ogólnopolskiemu zasięgowi marki, można je zamówić z każdej części Polski. Głowna siedziba firmy, w której konstruowane są piły ścienne do betonu znajduje się jednak w Warszawie, przy ul. Parowcowej, w malowniczych okolicach dzielnicy Włochy.
 5. Przystępna cena i długoletnie użytkowanie!
  Wysokiej jakości sprzęt, jaki oferuje firma Weka charakteryzuje atrakcyjna cena, a do tego wysoka wytrzymałość, która znacząco wydłuża jego użytkowanie. Zakup pił ściennych u tej warszawskiej firmy, to zatem duża oszczędność dla portfela, a także gwarancja wydajnej pracy urządzenia na długie lata. W razie ewentualnych problemów, Weka oferuje szeroki wachlarz serwisowych usług gwarancyjnych i pogwarancyjnych, świadczonych na najwyższym poziomie.

To tylko niektóre z korzyści, jakie niesie ze sobą użytkowanie pił ściennych do betonu marki Weka. Jeśli chcesz poznać wszystkie – zakup maszynę w naszej siedzibie w Warszawie lub skontaktuj się z