MASZYNY
Wiertnica SR7508

Masz pytania? Zadzwoń

tel.22 814 23 92

lub napisz base@base.waw.pl

Serwis Weka Warszawa

Wysokiej jakości serwis maszyn i narzędzi w firmie Base sp. z o.o. to:

 • Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne wiertnic firmy WEKA elektrowerkzeuge.
 • Naprawy pogwarancyjne wiertnic, przecinarek drogowych i stolikowych.
 • Gwarancja fachowo i rzetelnie wykonanej usługi na wysokim poziomie.
 • Bardzo szybka reakcja na Państwa zgłoszenie usługi naprawy.
 • Wykwalifikowana kadra techniczna.
 • Ogólnopolski zasięg.
 • Oryginalne części zamienne.
 • Konkurencyjne ceny.
 • Stałe umowy na naprawę.
 • Świadczenie usług dla firm i klientów indywidualnych.
 • Bogate wyposażenie techniczne.

Ogólne warunki naprawy wiertnic WEKA

 • W swojej bogatej ofercie oferowanych usług Proponujemy Państwu możliwość dokonywania napraw gwarancyjnych, pogwarancyjnych, przeglądy okresowe, konserwacje oraz sprzedaż części zamiennych.
 • Dla Państwa wygody wdrożyliśmy zaawansowany system do zarządzania serwisem, który pozwala nam śledzić historię każdego dostarczonego narzędzia naprawianego w firmie Base Sp. z o.o., co jednocześnie umożliwia tworzenie raportu z zakresu proponowanej naprawy. Wszystkie wprowadzone innowacje w połączeniu z wykwalifikowaną kadrą, wysokiej klasy wyposażenie działu serwisu i niezbędne oprzyrządowanie, pozwala na optymalne skrócenie czasu napraw.
 • Serwis stosuje wyłącznie oryginalne części zamienne.Pracujesz na co dzień w firmie przemysłowej, budowlanej lub rzemieślniczej? A może jesteś majsterkowiczem z zamiłowania i szukasz pomocy w doborze lub naprawie elektronarzędzi lub innego tego rodzaju sprzętu? W każdym z tych przypadków rozwiązanie jest jedno: Weka. Warszawa jest miejscem, w obrębie którego działa zarówno sklep, jak również serwis Weka. Co możesz zyskać, korzystając z usług firmy? Poznaj 5 powodów, dla których warto zdecydować się właśnie na tę firmę.

 1. Szeroki asortyment
  W ofercie firmy Weka znajduje się szeroka gama produktów, które można wykorzystać w profesjonalnych i amatorskich warsztatach. Wśród nich znajdują się między innymi wiertnice – niezbędne przy wykonywaniu prac budowlanych. Są potrzebne wszędzie tam, gdzie w twardej powierzchni konieczne jest wydrążenie otworów, np. na instalację elektryczną. Oprócz wiertnic, firma Weka z Warszawy dysponuje również szerokim asortymentem stojaków, wspomagających wiercenie otworów oraz pił ściennych, które pozwalają ciąć beton lub kamień na głębokość sięgającą nawet 395 mm!
 2. Profesjonalny serwis Weka
  Oprócz szerokiej oferty maszyn Weka, Warszawa posiada również profesjonalny serwis, w którym dokonasz szybkiej i skutecznej naprawy elektronarzędzi. Serwis Weka obejmuje naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, a także przeglądy kontrolne, z których skorzystać mogą zarówno firmy, jak i klienci indywidualni. Serwis posiada bogate zaplecze techniczne i jest wyposażony w oryginalne części zamienne, dzięki czemu jakość napraw zawsze jest na najwyższym poziomie. Dzięki wdrożeniu innowacyjnego systemu zarządzania, czas prac serwisowych został ograniczony do minimum, co oznacza, że zanim się obejrzysz, a naprawiony sprzęt będzie u Ciebie z powrotem.
 3. Dla profesjonalistów i dla amatorów
  Sklep i serwis Weka są dostępne dla wszystkich – zarówno profesjonalistów, jak i amatorskich majsterkowiczów. Wszyscy Klienci mogą liczyć na miłą i rzetelną obsługę, a także porady na każdym etapie zakupu czy serwisu. Dzięki temu unikniesz pomyłek zakupowych, a naprawiony sprzęt będzie Ci służył przez kolejne długie lata.
 4. Warto, bo niedrogo!
  Oferowany przez firmę Weka sprzęt oprócz doskonałych parametrów technicznych i niezawodnej skuteczności, charakteryzuje się również atrakcyjną ceną. Podobnie rzecz się ma w przypadku usług serwisowych. Po co przepłacać? Priorytetem Firmy jest zadowolenie i satysfakcja Klientów, a im ich więcej – tym lepiej, dlatego Weka dba o to, by powstałe w produkcji narzędzia były jak najwyższej jakości, a ich ceny były konkurencyjne. Biorąc pod uwagę historię Firmy – strategia ta jest w 100% skuteczna.
 5. Szukasz narzędzi Weka? Warszawa – tu je znajdziesz
  Firmę Weka charakteryzuje ogólnopolski zasięg, jednak jej siedziba znajduje się w samym centrum kraju, czyli w Warszawie. Jeśli zatem szukasz profesjonalistów, którzy na miejscu udzielą Ci fachowej porady dotyczącej zakupu lub naprawy wiertnic, stojaków, pił ściennych i innych tego rodzaju maszyn, skontaktuj się z Firmą, dzwoniąc pod numer telefonu: 22 814 23 92 lub odwiedź osobiście jej siedzibę, która znajduje się przy ul. Parowcowej w Warszawie. Zapraszamy!